KAZNAU
KAZNAU LOGO

Скачать в формате PDF

Руководство

Есполов Тлектес Исабаевич - Басқарма Төрағасы - Ректор:
Корпус: 1| Кабинет: 92
264-24-09 (1009)
Тиреуов Канат Маратович - Бірінші проректор:
Корпус: 1| Кабинет: 98
264-14-66 (1002)
Сихимбаев Серик Джолдасбекович - Аппарат жетекшісі:
Корпус: 1| Кабинет: 90
264-30-73
Калыкова Бақыт Баймуратқызы - Оқу және оқу-әдістемелік жұмыстар жөніндегі проректоры:
Корпус: 1| Кабинет: 97
264-65-04 (1012)
Дауренбаева Жанара Абжановна - Тәрбие және әлеуметтік жұмыс жөніндегі проректоры:
Корпус: 1a| Кабинет: 27
264-25-14 (1026)
Калдыбалина Гаухар Мухановна - Қаржы-экономикалық және құқықтық мәселелер жөніндегі проректоры:
Корпус: 1| Кабинет: 39
264-34-61 (1032)
Кожагельдиев Бекберген Тлепбергенович - Әкімшілік-шаруашылық жұмыстар жөніндегі проректоры:
Корпус: 1| Кабинет: 83
262-80-06 (1111)
Курдеко Александр Павлович - Ғылыми жұмыстар және халықаралық байланыстар жөніндегі проректордың м.а.:
Корпус: 1| Кабинет: 94
2621777
Алексеева Марина Александровна - Трансформация офисінің жетекшісі:
Корпус: 1
262-11-71
Жуматаев Марат Ермекбаевич - Жұмыскерлердің кәсіподақ комитетінің төрағасы:
Корпус: 0| Кабинет: 31
262-11-20
Алиакбаров Ерулан Жумагалиевич - Басқарма Төрағасы - Ректордың көмекшісі:
Корпус: 1| Кабинет: 92
264-24-09
Танатаров Гайбулла Садулаевич - Басқарма Төрағасы - Ректордың тәртіп жөніндегі көмекшісі:
262-17-49 (1025)
Сауранбаев Курышпек Оспанович - Бас маман:
264-17-27
Беккулов Бахтияр Даулатович - Ішкі аудитор:

Департамент науки

Кентбаев Ержан Жунусович - Ғылым департаментінің директоры:
Корпус: 1| Кабинет: 80
262-89-82
Байболов Асан Ерболатович - Ғылыми-зерттеу жұмыстарын жоспарлау және үйлестіру, жобаларды сараптау бөлімінің бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 105
267-65-37
Сыдыков Шурат Курбанович - Ғылыми-техникалық ақпараттар мен ғылыми кадрларды аттестациялау бөлімінің бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 101
267-65-37
Тумарбекова Зауре Ахметовна - Ғылыми-техникалық ақпараттар мен ғылыми кадрларды аттестациялау бөлімінің жетекші маманы:
Корпус: 1
267-12-42

Научно-исследовательские институты

Сулейменов Женисбек Жумагалиевич - Консалтинг және агробизнес ғылыми-зерттеу институтының директоры:
264-53-66
Калдыбаев Сагынбай - Агроинновация және экология ғылыми-зерттеу институтының директоры:
Корпус: 3| Кабинет: 203
262-13-18,262-19-49
Сансызбай Абылай Рысбайұлы - Ветеринарлық медицина, фармация жене санитария ғылыми-зерттеу институтының директоры:
Корпус: 1| Кабинет: 0
261-69-01
Байзаков Сабит - Орман ғылыми-инновациялық институтының директоры:
Корпус: 1| Кабинет: 0
272-81-80
Садыков Жарылкасын Сарсембекович - Инженерлік мәселелер және жаңа технологиялар орталығының директоры:
Корпус: 6| Кабинет: 617
264-53-72
Калыбекова Есенкул Мырзагелдиевна - Су проблемасы және жерді мелиорациялау ғылыми-зерттеу институтының директоры:
Корпус: 1| Кабинет: 0
262-81-33
Махатов Болатхан - Мал шаруашылығы және биоресурстар ғылыми-зерттеу технологиялық институтының директоры:
Корпус: 1| Кабинет: 0
200-00-00
Жорабекова Жадра Тузелбаевна - Орман ғылыми-инновациялық институты ғылыми хатшысы:
Корпус: 1| Кабинет: 156
272-81-80
Бекбосынова Асель Бестенбековна - Консалтинг және агробизнес ғылыми-зерттеу институтының ғылыми хатшысы:
262-19-59
Ержанова Кенже Мамбетовна - Агроинновация және экология ғылыми-зерттеу институтының ғылыми хатшысы:
262-19-49
Билибаев Ахылбек Кенжекараевич - Агроинновация және экология ғылыми-зерттеу институты нұсқаушысы:
262-19-49

Агротехнологический хаб-международный институт аграрных исследований

Исламов Есенбай Исраилович - Агротехнологиялық ХАБ - Халықаралық аграрлық зерттеулер институтының директоры:
Корпус: 1
262-86-78
Джантасов Серик Кажиханович - Агротехнологиялық ХАБ - Халықаралық аграрлық зерттеулер институтының директор орынбасары:
262-86-78
Табынов Кайсар Казыбаевич - Халықаралық вакцинология орталығының жетекшісі:
262-01-82

Казахстанско-японский инновационный центр

Сандыбаев Нурлан Тамамбаевич - Қазақстан-Жапон инновациялық орталығының директоры:
262-01-82
Жансеркенова Орик Оразимановна - «Жасыл биотехнология және клеткалық инженерия» сынақ зертханасының жетекшісі:
Корпус: 9| Кабинет: 9
262-01-82
Дутбаев Ерлан Бозанбайұлы - «Жасыл биотехнология және клеткалық инженерия» сынақ зертханасының Аға ғылыми қызметкері:
262-01-82

Научно-образовательный инновационный центр технологии и качества пищевых продуктов

Сулейменова Жулдуз Маукеновна - Технологиялар және азық-түлік өнімдерінің сапасы ғылыми-білім беру инновациялық орталығының жетекшісі:
262-86-78
- тамақ өнімдерінің физикалық-химиялық қасиеттерін және топырақтың, судың және шикізаттың экологиялық сапасын талдау зертханасы:
Корпус: 0| Кабинет: 0
262-86-78
- зертханалық тамақтану технологиясы:
Корпус: 0| Кабинет: 0
262-86-78

Центр устойчивого земледелия

Кусаинова Майра Джумагуловна - Тұрақты егін шаруашылығы орталығының жетекшісі:
Корпус: Агротехнологический Хаб| Кабинет: 0
262-86-78
Хоханбаева Нуржамал Айбатиллаевна - «Табиғат ресурстарын басқару және агроэкожүйені тұрақты дамыту» зертханасының жетекшісі:

Казахский-Белорусский инновационный центр

Бекбосынов Серик - Қазақстан-Белорус агроинженерлік инновациялық орталығының жетекшісі:
Корпус: 6
262-18-83

Инновационная теплица

Жусупова Карлыгаш Абдиканиевна - Инновациялық жылыжайдың меңгерушісі:

Учебно-опытное хозяйство "Саймасай"

Алишеров Жанбулат Далелханович - «Саймасай» оқу-тәжірибелік шаруашылығының директоры:

Департамент по академической политике

Махашов Едил - Академиялық мәселер жөніндегі департаментінің директоры:
Корпус: 1| Кабинет: 125
262-53-84
Кусаинова Жанар Абикеновна - Оқу-әдістемелік жұмыстар және білім бағдарламалары сапасы басқармасының бастығы:
262-11-30
Сарсекеева Гульнар Жаткамбаевна - Сапа менеджмент жүйесі секторының меңгерушісі:
Корпус: 1| Кабинет: 0
262-19-64
Кежембаева Жанар Канатовна - Сапа менеджмент жүйесі секторының жетекші маманы:
Корпус: 1| Кабинет: 46
262-19-64
Койшибаев Азамат Марденович - Оқу бөлімінің бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 46
262-19-64
Сагимбаева Света Пернебаевна - Академиялық сабақтарды ұйымдастыру бөлімінің бастығы:
Корпус: 0| Кабинет: 0
264-23-22
Есимова Бакытгул Даулетбековна - Практика және жұмысқа орналастыру бөлімінің бастығы:
Корпус: 3| Кабинет: 206
264-26-29
Махамедова Баглан Якупбаевна - Қашықтықтан оқыту секторының меңгерушісі:
Корпус: 1| Кабинет: 0
262-13-09
Жамекова Жазира Жетесовна - Тіркеу офисі және білім алушылардың құжаттары бөлімінің бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 53
264-49-00
Каримова Кымбат Советхановна - Оқу бөлімінің жетекші инспекторы:
262-19-64

Центр мониторинга качества образования

Серикбаев Абдукарим Усерович - Білім сапасын мониторингтеу орталығының жетекшісі:
Корпус: 6| Кабинет: 216
264-53-74

Институт информационных технологий

Доспанбетова Аида Маликовна - Ақпараттық технологиялар институтының директоры:
Корпус: 1| Кабинет: 03
262-13-08
Мейманхожаев Бекмуханбет Рысбаевич - Ақпараттық технологиялар институтының директор орынбасары:
Корпус: 1| Кабинет: 01
262-01-86

Учебно-методическая секция РУМС

Жанашев Исабек - Республикалық оқу-әдістемелік Кеңес, Оқу-әдістемелік секциясы ғылыми хатшысы:
Корпус: 1
262-03-32

Центр аккредитации и рейтинга

Кайпбаев Ерболат Толганбаевич - Аккредитация және рейтинг орталығының жетекшісі:
Корпус: 1| Кабинет: 48
264-08-41
Бакенова Женисгуль Биржановна - Аккредиттеу бөлімінің бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 48
264-08-41
Абдраманов Абзал Аскарбекович - Халықаралық рейтинг басқармасының бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 48
264-52-83

Институт послевузовского образования

Алдиярова Айнур Есиркеповна - Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру институтының директоры:
Корпус: 1| Кабинет: 116
264-69-02
Сулейманова Гульнур Алмасовна - Ph.D докторантура секторының меңгерушісі:
Корпус: 0| Кабинет: 0
264-69-02
Макатова Жанаркуль Малибековна - «Механика және ауылшаруашылығы техникасын құрылымдау» кафедрасының меңгерушісі:
262-26-49

Управление стратегического развития

Нуралиева Эльмира Тастановна - Стратегиялық дамыту басқармасының бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 99
262-17-29
Рахимжанова Гаухар Муратовна - Дамыту жобаларын басқару бөлімінің бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 99
262-17-29
Керимова Укиляй Керимовна - Бас ғылыми хатшы:
Корпус: 1
262-17-29

Департамент международного сотрудничества

Садиев Сагыпаш Тулюбекович - Халықаралық байланыстар департаментінің директоры:
262-16-40
Омиржанов Есбол Токтарбаевич - Халықаралық ыңтымақтастық департаментінің директоры:
Корпус: 1| Кабинет: 0
264-19-95
Турегельдиев Бекзат Абиевич - Халықаралық байланыстар басқармасының бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 36
264-19-95
Есперова Баян Жумабаевна - Халықаралық ғылыми жобалар бөлімінің бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 79
264-19-95
Кауметова Бактыгул Сабденбаевна - Хаттама-визалық қолдау секторының меңгерушісі:
Корпус: 1
264-19-95
Жылтырова Жанар Текесбайқызы - Вагенинген Университетімен жұмыс жөніндегі Институтының директоры:
Корпус: 1| Кабинет: 36
264-19-95
Манапова Ажар Шагановна - Академиялық ұтқырлық және халықаралық білім бағдарламалары орталығының бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 36
264-19-95

Управление по развитию человеческих ресурсов

Саудабаева Дария Ермагамбетовна - Адам ресурстарын дамыту басқармасының бастығы:
Корпус: 1
262-16-40 (1041)
Искаков Адил Нурланович - Кадрлық іс жүргізу бөлімінің бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 32
262-17-68, 262-17-46 (1018)специалисты отдела 262-17-46 (1018)

Управление организационно-правовой работы

Алтаев Азамат Киргизбаевич - Құқықтық-ұйымдастыру жұмыстары басқармасы бастығы:
Корпус: 1
264-65-13 (1038)
Калустов Ренат Маиисович - Заң бөлімінің бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 89
264-52-78
Мукатаева Аяулым Дуйсеновна - Құжат айналымы бөлімінің бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 41
262-11-08 (1024)
Валиева Гульнар Ибрахимовна - Құжаттарды сақтау және мұрағаттық мәлімет беру секторы меңгерушісі:
Корпус: 1| Кабинет: 19
262-11-08
Ишанова Айгуль Абишевна - Ұйымдастыру жұмыстары жөніндегі бөлімінің бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 91
264-24-09

Отдел экономики

Есполов Рахимжан Ердосович - Экономика бөлімінің бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 37
262-02-56

Отдел государственных закупок и материального техснабжения

Кайнарбекова Бакытгул Кертаевна - Жоспарлау және мемлекеттік сатып алу басқармасының бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 0
262-02-56
Касымжанов Дархан Галымжанович - Мемлекеттік сатып алу және материалдыө-техникалық қамтамасыз ету бөлімінің бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 37
261-32-10,267-12-52

Управление бухгалтерского учета и отчетности

Есжанова Мадина Токтарбековна - Бухгалтерлік есеп және есеп беру басқармасының бастығы - Бас бухгалтер:
Корпус: 1| Кабинет: 42
262-17-76 (1017)
Құлманбетова Гүлнəр Қошанқызы - Бухгалтерлік есеп және есеп беру басқармасы Бас бухгалтердің орынбасары:
Корпус: 1| Кабинет: 43a
272-15-70
Бекова Айгерим Ерлановна - Жеке тұлғалармен есептесу секторының меңгерушісі:
Корпус: 1| Кабинет: 40
262-17-73
Бисембина Эндира Темирбековна - Тауар-материалдық құндылықтар және жабдықтаушылармен есептесу секторының меңгерушісі:
Корпус: 1| Кабинет: 43
267-12-33
Уаисова Бахытжан Толегеновна - Кіріс есебі секторының меңгерушісі:
Корпус: 1| Кабинет: 45a
264-66-39
Демеукулова Назыкеш Женисовна - Бухгалтерлік есеп және есеп беру басқармасының жетекші бухгалтері:
Корпус: 1
272-15-70
Омашева Зухра Джураевна - Жеке тұлғалармен есептесу секторының жетекші бухгалтері:
Корпус: 1| Кабинет: 35
262-17-73

Департамент воспитательной работы

Жапаков Сабыржан Малиевич - Тәрбие жұмыстары жөніндегі департмент директоры:
Корпус:
264-25-14
Аубакиров Нурымжан Паржанович - Жастар саясаты бөлімінің бастығы:
Корпус: | Кабинет: 1
262-15-17

Медпункт

Бейсебекова Рая Канатхановна - Медпункт медбикесі:
Корпус: 1 общ.| Кабинет: 1-коридор
264-37-72

Управление по связям с общественностью и редакционной деятельности

Исадилов Алмат Муратович - Қоғаммен байланыс және редакциялық қызмет басқармасы бастығы:
Корпус:
262-17-85
Жаныбаева Калдыгул Акимжановна - Жарнамалық-ақпараттық маркетинг бөлімінің бастығы:
Корпус: 1
267-65-36
Муширова Гульбану Есжановна - Телерадиостудия меңгерушісі:
Корпус: 1
267-65-36
- «Агроуниверситет» газетінің редакторы:
Корпус: 1a| Кабинет: 11
267-65-36

Инновационный центр Agro PR

Битимшина Гульнара Муратбековна - «Agro-РR» инновациялық орталығының жетекшісі:
Корпус: 1a| Кабинет: 28
267-65-36
Ботабеков Мамыржан Жунускулович - Суретке түсіру және дизайн секторының меңгерушісі:
Корпус: | Кабинет: 16
264-17-27
Қалыбай Алтын Қалыбайқызы - Мұражай меңгерушісі:
Корпус: 1| Кабинет: 3 этаж
267-65-36

Институт формирования контингента обучающихся

Тлеукулов Алмас Токтасынович - Білімгерлер контингентін қалыптастыру департаментінің директоры:
Корпус: 0| Кабинет: 0
264-08-54
Бекбаева Динара Нусиповна - Оқуға түсушілерді басқару қызметі бөлімінің бастығы - Жауапты хатшы:
Корпус: 0| Кабинет: 0
264-06-13
Курбаналиев Болат Булдурукович - Білімгерлер контингентін қалыптастыру департаментінің директор орынбасары:
Корпус: 6| Кабинет: 624
264-06-13
Аманов Насрадин Дарушович - Білімгерлер контингентін қалыптастыру департаментінің директор орынбасары:
264-06-13
Абикенова Салтанат Мауленовна - Білімгерлер контингентін қалыптастыру департаментінің директор орынбасары:
Корпус: 6| Кабинет: 624
264-08-54

Департамент по развитию государственно-частного партнерства

Жексембин Борибай Бикожаевич - Мемлекеттік-жекешелік әріптестікті дамыту жөніндегі департаментінің директоры:
262-19-49
Шаметов Нуртаза Рашович - Біліктілікті арттыру институтының директоры:
Корпус: 3| Кабинет: 204
267-12-32
Есполов Ердос Исабаевич - Жоғары фермерлік мектебінің меңгерушісі:
262-11-59
Темірбек Сəуле Каюмқызы - «АгроДаму» Коммерцияландыру және кеңес беру жұмысы басқармасының бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 28
262-09-32

Центр по противодействию коррупции и работы с общественными организациями

- :
Корпус:
262-19-62

Издательство "Айтұмар"

Қабдикаримов Алмас Сайлауғазыұлы - «Айтұмар» баспаханасының инженері:
Корпус: 1| Кабинет: ГУК (цокольный этаж)
262-19-47

Научная библиотека

Айтуарова Азиза Малдыбаевна - Ғылыми кітапхананың директоры:
Корпус: 3| Кабинет: 1 этаж
262-17-24
Акшалова Айгуль Болганбаевна - Ғылыми-библиография жұмыстары бөлімінің меңгерушісі:
Корпус: 3| Кабинет: 1 этаж
262-18-92
Мадибаева Базаркуль Карипбаевна - Оқырмандарға қызмет көрсету бөлімінің меңгерушісі:
Корпус: 3| Кабинет: 1 этаж
262-18-92
Сулейменова Калдыгуль Камбаровна - Каталогтарды іріктеу және ұйымдастыру бөлімінің меңгерушісі:
Корпус: 3| Кабинет: 1 этаж
262-18-92
Абатова Жадыра Саркеновна - Автоматтандыру бөлімінің меңгерушісі:
Корпус: 3| Кабинет: 1 этаж
262-18-92
Тулегенова Айжан Рахимжановна - Әдістемелік жұмыстар бөлімінің меңгерушісі:
Корпус: 3| Кабинет: 1 этаж
264-05-92

Институт социально-гуманитарного образования и воспитания им. О.Сулейменова

Медеуов Есенгельды Умиржанович - О.Сулейменов атындағы білім және әлеуметтік-тәрбие гуманитарлық институтының директоры:
Корпус: | Кабинет: 0
264-48-05
Ералиева Асима Шанбаевна - О.Сулейменов атындағы білім және әлеуметтік-тәрбие гуманитарлық институты директордың орынбасары:
Корпус: 0| Кабинет: 0
0
Абжанов Ханкельды - Н. Назарбаев атындағы «Білім-ғылым және Рухани жанғыру» институтының директоры:
262-15-17
Актамбердиева Зауре Салкеевна - «Қазақстан тарихы және Қазақстан халықтарының мәдениеті» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: | Кабинет: 0
0
Масимов Рустам Икрамович - «Дене тәрбиесі және спорт» кафедрасының меңгерушісі:
262-31-09
Тебегенова Алтынарай Темирхановна - «Қазақ және орыс тілдері» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: | Кабинет: 0
262-17-47
Мулдабекова Камчат Тулюгиновна - «Шетел тілдері» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: | Кабинет: 0
262-13-04

Факультет "Агробиология"

Абилдаев Ержан Советбекович - «Агробиология» факультетінің деканы:
Корпус: 4
264-02-33
Рыспеков Тилепберген Распекович - «Топырақтану және агрохимия" кафедрасы кафедра меңгерушісі:
Корпус: 4| Кабинет: 456
262-07-92
Кененбаев Серик Барменбекович - «Агрономия» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 4| Кабинет: 422
264-05-08
Айтбаев Темиржан Еркасович - «Жеміс-көкөніс және жаңғақ шаруашылығы» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 0| Кабинет: 0
0
Анарбекова Гульшат Джумабаевна - «Экология» кафедрасының меңгерушісі:
262-81-92
Кайрова Гулшария Нурсапаевна - «Өсімдік қорғау және карантин» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 4| Кабинет: 0
200-00-00
Уразалиев Кайрат Рахимович - «Генетика, селекция және биотехнология» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 4| Кабинет: 0
200-00-00

Факультет "Гидротехника, мелиорация и бизнес"

Сейтасанов Ибрагим Сматович - «Су ресурстары және мелиорация» кафедрасы профессоры:
Корпус: 3| Кабинет: 416
264-31-12, 262-17-66
Набиоллина Мадина Сагиоллаевна - «Су ресурстары және мелиорация» кафедрасы қауымдастырылған профессор:

Факультет "it-технологий, автоматизации агропромышленного комплекса"

Абдильдин Нурлан Кенесбекович - «IT-технологиялар, автоматтандыру және агроөнеркәсіптік кешенін механизациялау» факультетінің деканы:
Корпус: 6
264-53-75
Бекбосынов Серик - «Аграрлық техника және технология» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 6
262-18-83
Серикбаев Абдукарим Усерович - «IT-технологиялар және автоматтандыру» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 6
264-53-74
Жетпейсов Мизамбек Токенович - И.В. Сахаров атындағы «Машина пайдалану» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 6
262-03-59
Шыныбай Жандос Сапарғалиұлы - «Энергияны үнемдеу және автоматика» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 6| Кабинет: 637
264-53-82, 262-05-89
Скабаева Гульмира Несипбаевна - «Кәсіптік оқыту» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 6| Кабинет: 690
262-18-04
Макатова Жанаркуль Малибековна - «Механика және ауылшаруашылығы техникасын құрылымдау» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 6| Кабинет: 644
262-01-88
Налибаев Бейбитжан Жамалханович - «IT-технологиялар, автоматтандыру және агроөнеркәсіптік кешенін механизациялау» факультетінің декан орынбасары:
Корпус: 6
264-53-75
Даулетова Жанна Ишимбаевна - деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары:
Корпус: 6| Кабинет: 687
264-5375

Факультет "Водные, земельные и лесные ресурсы"

Абаева Курманкуль Тулеутаевна - «Су, жер және орман ресурстары» факультетінің деканы:
Корпус: 1| Кабинет: 117
262-11-36
Саркынов Ербол - «Су ресурстары және мелиорация» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 01| Кабинет: 0
264-31-12
Кустабаева Айжанат Абылхасимовна - «Судың сапасын бақылау» зертханасының жетекшісі:
Корпус: 01| Кабинет: 0
0
Кентбаева Ботагоз Айдарбековна - «Орман ресурстары және аңшылықтану» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 1| Кабинет: 159
267-12-34
Жоламанов Куаныш Кенесович - «Жер ресурстары және кадастр» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 01| Кабинет: 0
264-68-55
Омарова Шолпан Жаксылыковна - «Су, жер және орман ресурстары» факультетінің декан орынбасары:
Корпус: 1

Факультет "Ветеринария"

Киркимбаева Жумагуль Слямбековна - «Ветеринария» факультетінің деканы:
261-58-57
Усенбеков Есенгали Серикович - «Акушерлік хирургия және өсіп-өну биотехнологиясы» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 11| Кабинет: 136
261-84-05
Сансызбай Абылай Рысбайұлы - Биологиялық қауіпсіздік кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 11| Кабинет: 132
261-62-60
Сарыбаева Динара Амангельдиевна - «Микробиология, вирусология және иммунология» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 11| Кабинет: 215
0
Сарсембаева Нуржан Билтебаевна - «Ветеринарлық-санитарлық сараптау және гигиена» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 11| Кабинет: 0
2641-29-46
Кошкимбаев Серик Сейдимханович - Ветеринарлық клиниканың бастығы:
Корпус: 11| Кабинет: 0
261-06-47
Алиханов Куантар Дауленович - «Клиникалық ветеринарлық медицина» кафедрасы меңгерушісінің м.а.:
Корпус: 11| Кабинет: 106
261-29-46
Мусоев Асилбек Маилибоиевич - «Ветеринария» факультетінің декан орынбасары:
Корпус: 11| Кабинет: 121

Факультет "Технологии и биоресурсы"

Буралхиев Батырхан Азимханович - «Технология және биоресурстар» факультетінің деканы:
Корпус: 10| Кабинет: 227
261-68-94, 261-83-92
Джанабекова Гульмира Кумискалиевна - Н.У. Базанова атындағы «Физиология, морфология және биохимия» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 10| Кабинет: 102
264-19-95
Адылканова Шолпан Рахимбековна - «Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 10| Кабинет: 115
267-65-37
Мамаева Лаура Асильбековна - «Тағам өнімдерінің технологиясы және қауіпсіздігі» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 10| Кабинет: 121
261-08-92
Альпейсов Шохан Ашенович - «Ара, құс және балық шаруашылығы» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 10
262-17-85, 264-17-27
Ғабит Гүлзат Ғабитқызы - «Технология және биоресурстар» факультетінің декан орынбасары:
Корпус: 10
Омбаев Абдирахман Молданазарулы - «Мал өнімдерін өндіру сапасын басқару» халықаралық зерттеу орталығының директоры:
Корпус: 10| Кабинет: 105
272-84-64

Военная кафедра

Дюсембаев Бастеми Жантемирович - Әскери іс институты (әскери кафедрасы) директоры:
261-22-95
Бейсебеков Болат Анетович - Әскери іс институты (әскери кафедрасы) директор орынбасары:
Корпус: 12| Кабинет: 20
267-12-41, 262-19-37, 272-06-95

Штаб ГО и ЧС

Джуманов Нурболат Мергенович - Азаматтық қорғаныс және төтенше жағдайлар штабының өрт қауіпсіздігі жөніндегі инспекторы:
Корпус: 1a| Кабинет: 14
264-41-49

Сектор по защите гос.секретов

Жамантаева Гулсум Ерболатовна - Мемлекеттік құпияларды қорғау жөніндегі секторының жетекші маманы:
Корпус: 1a| Кабинет: 21
264-23-60

Сектор по мобилизационной работе и бронированию

Ермеков Омар Медерович - Мобилизациялық жұмыс және брондау секторының меңгерушісі:
Корпус: 1a| Кабинет: 14
264-41-49
Тасболатова Роза Токтарбековна - Мобилизациялық жұмыс және брондау секторының маманы:
Корпус: 1a| Кабинет: 19
264-41-49
Калымбаев Габит Даутович - Еңбекті қорғау және техникалық кауіпсіздік секторының инспекторы:
264-41-49

Департамент по развитию инфраструктуры

Муканов Ербол Жаксылыкович - Инфрақұрылымды дамыту жөніндегі департаментінің директоры:
Корпус: 1| Кабинет: 0
264-80-06

Учебная производственная мастерская "Дизайн студия национальной одежды"

Байсабекова Толкынай Мухамеджановна - «Ұлттық киім дизайн студиясы» оқу-өндірістік шеберханасының меңгерушісі:
Корпус: 6| Кабинет: цокольный этаж
264-28-79

Автогараж

Əділов Бақытжан Əділұлы - Автогараж меңгерушісі:
262-04-60

Служба внутреннего контроля и социальной работы

Зеленский Сергей Владимирович - Қауіпсіздік және әлеуметтік жұмыстар басқармасының бастығы:
Корпус: 1| Кабинет: 29
262-17-87

Административно-хозяйственная служба управление инженерно-технического обеспечения

Доспанбетов Наурыз Мухитулы - Бас инженері:
264-36-89
Қуандық Ермек Қайратұлы - Бас механик бөлімінің бас механигі:
Корпус: РСУ| Кабинет: РСУ
264-03-98
Уркинбаев Жандос Бейсенович - Бас механик бөлімінің бас энергетигі:
Корпус: РСУ| Кабинет: РСУ
264-35-64
Землянко Татьяна Викторовна - Қойма меңгерушісі:
Корпус: РСУ| Кабинет: СКЛАД
264-05-51
Адилов Асылжан Бакытжанович - Байланыс саласының меңгерушісі:
Корпус: РСУ| Кабинет: РСУ
264-17-26

Управление капитального строительства

Кулманбетов Марат Бейсенкулович - Күрделі құрылыс басқармасының бастығы:
Корпус: общ.2| Кабинет: со стороны Сатпаева
264-53-66
Куралбаев Маратбек Сыбанбаевич - Күрделі құрылыс басқармасы бастығының орынбасары:
Корпус: 0| Кабинет: 0
264-35-64
Касымбеков Кайпберген Мелисович - Жөндеу-құрылыс учаскесінің бастығы:
264-05-51
Уткельбаев Асхат Абдыгалиевич - Ағаш шеберлігі және поливинилхлорид (ПВХ) бұйымдарын өндіру цехының бастығы:
Корпус: РСУ| Кабинет: 1
264-05-51

Отдел эксплуатации зданий

Арипбаев Бауржан Аскербекович - Ғимараттарды пайдалану бөлімінің бастығы:
264-35-64
Кириченко Ольга Николаевна - Паспортшы:
Корпус: 2 общ.| Кабинет: 1 угловой
262-00-56
Ахмет Лязат - Паспортшы:
Корпус: 2 общ| Кабинет: 1 угловой
262-00-56
Тымбаева Марал Амиржанкызы - № 1а оқу ғимараты коменданты:
Корпус: 1a литер "П"| Кабинет: 1
264-17-27
Мусина Зайра Абдуллаевна - № 3, № 4 оқу ғимаратының коменданты:
Корпус: 3| Кабинет: 1 этаж
262-17-78
Каримова Гульнур Каталбековна - УК №6, 5,6 коменданты:
Корпус: 5-6| Кабинет: 646
262-14-53
Омарова Жаныл Асыловна - № 10 оқу ғимаратының коменданты:
Корпус: 10 общ.| Кабинет: 1 этаж
261-86-52
Мырзабекова Асылхан Канетовна - № 11 оқу ғимаратының коменданты:
Корпус: 11 общ.| Кабинет: 1 этаж
261-84-08
Мырзабекова Нургуль Мырзабековна - № 1 жатақхана меңгерушісі:
Корпус: 1 общ.| Кабинет: 1 этаж
262-01-39
Мусина Марал Баймулдаевна - № 2 жатақхана меңгерушісі:
Корпус: 2 общ.| Кабинет: 1 этаж
262-00-56
Жаубаева Сауле Бахриденовна - № 15 жатақхана меңгерушісі:
Корпус: 15 общ.| Кабинет: 1 этаж
262-01-61
Хасиетова Галия Сусамыровна - № 4а, № 4б жатақхана меңгерушісі:
Корпус: 4а общ.| Кабинет: 1 этаж
255-86-84
Кожекеева Гаухар Биламиевна - № 5 жатақхана меңгерушісі:
Корпус: Учебный корпус № 5  | Кабинет: 1 этаж
255-86-90
Алдиярова Гуляйм Мырзакеевна - № 6 жатақхана меңгерушісі:
261-08-28
Шайхова Роза Бекахметовна - № 6-ықшам ауданы, 54 үй № 12 жатақханасының директоры:
Корпус: 12 общ.| Кабинет: 1 этаж
397-12-77
Баядилова Гульсун Онгаровна - «Ақсай-5» ықшам ауданы, 15 үй, № 13 жатақханасының директоры:
Корпус: 0| Кабинет: 0
373-28-56
Жапаркулова Лиза Нуридиновна - Сәтпаев көшесі, 7а жатақханасының меңгерушісі:
Корпус: 9 общ.| Кабинет: 1 этаж
255-86-87
Булантаева Жанакул Адильхановна - № 10 жатақхана меңгерушісі:
Корпус: 10 общ.| Кабинет: 1 этаж
261-85-30
Измайлова Наталья Ринатовна - Кір жуу орны меңгерушісі:
Корпус: 2 общ.| Кабинет: подвал торцовой
262-00-56
Аметов Рафаэль Раимжанович - «Аксай-5», дом 15, «Ақсай-5» ықшам ауданы, 15 үй, № 13 жатақханасының директор орынбасары:
Корпус: общежития №13| Кабинет: 1
373-28-56

Аграрный колледж

Бекбаева Винера Кошановна - директор:
Корпус: 3| Кабинет: 310
262-19-47
Шалабаева Рыскүл Бетханқызы - Кадрлар бөлімінің бастығы:
Корпус: 3
262-90-41

Центр цифровизации АПК (агропромышленный комплекс)

Альчимбаев Арман Булатович - Агроөнеркәсіптік кешенін цифрлендіру орталығы директоры:
262-13-08
Искакова Гульназ Канашевна - Ситуациялық орталығының жетекшісі:
262-25-46

Высшая школа "Бизнеса"

Омаркулова Меруерт Болатбековна - «Бизнес және құқық» жоғары мектебінің деканы:
Корпус: 0| Кабинет: 0
264-27-73
Асанов Бейбит Мизанбекович - «Есеп, аудит және қаржы» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 3| Кабинет: 0
262-15-89
Есенгазиева Сауле Копешевна - «Менеджмент және агробизнесті ұйымдастыру» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 3 корпус| Кабинет: 408
262-13-94
Қуандыков Бахытжан Журсинович - «Құқық» кафедрасының меңгерушісі:
Корпус: 9| Кабинет: 508
264-53-76
Айтмуханбетова Дамира Алматаевна - «Бизнес және құқық» жоғары мектебінің декан орынбасары:
Корпус: 3| Кабинет: 525
264-27-73

Студенческий городок

Жузбаев Кайрат Куралбаевич - Студенттер қалашығы бастығы:
Корпус: 0| Кабинет: 0
264-24-09